YARDIM - SIK SORULAN SORULAR

KOMBİNE İLAN - YARDIM


KOMBİNE İLAN, 2018 yılında taraftarları buluşturmak ve aradıkları maçlara en kolay ve hızlı yoldan bilet bulmaları amacıyla kurulmuş bir ilan sitesidir.

Diğer sitelerden farklı olarak, KOMBİNE İLAN 'da kullanıcılar hem taraftarı oldukları takımları hem de birbirlerini takip ederek, son gelişmelerden ve ilanlardan anında haberdar olurlar.

KOMBİNE İLAN ücretsiz bir ilan sitesidir. Tüm üyelerimiz aşağıda listelenen hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanmaktadır.

  • - Takım takip etme
  • - Kullanıcı takip etme
  • - İlan / bilet arama
  • - İlan yayınlama

KOMBİNE İLAN 'da yer alan tüm fikstür bilgileri Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 'nin resmi web sitesi http://www.tff.org 'dan alınmaktadır.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları ise, sadece ilgili takımlar için UEFA 'nın resmi web sitesi https://www.uefa.com 'dan alınmaktadır.

Eğer aradığınız maçı bulamadıysanız ya da tarih bilgisi yanlış ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

KOMBİNE İLAN 'da yayınlanan tüm ilanlar web sitemizi kullanan üyelerimiz tarafından oluşturulmaktadır.

İlgilendiğiniz maç bilgisini bize iletirseniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Kim bilir belki yakın çevremizden birilerinin fazla bileti vardır :)

KOMBİNE İLAN 'da yayınlanan tüm ilanlar web sitemizi kullanan üyelerimiz tarafından oluşturulmaktadır. İçerik ve fiyat gibi konularda KOMBİNE İLAN herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaktadır.

Eğer herhangi bir ilanın fiyatının çok yüksek olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir ya da ilgili ilanın sayfasında "Şikayet Et" butonunu kullanarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Passolig, 14 Nisan 2014 tarihi itibariyle uygulanmaya başlayan yasal düzenlemeler ile birlikte spor müsabakalarında kullanılan kağıt biletlerin yerine geçen güvenli bir elektronik bilettir.

Eğer Passolig kartınız yoksa Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig karşılaşmalarına bilet alamaz, giriş yapamazsınız.

Başvuru için http://www.passolig.com.tr adresi üzerinden işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Passolig için aklınıza takılan tüm sorular için http://www.passolig.com.tr/sikca-sorulan-sorular adresine bakabilirsiniz.

Almış olduğunuz Passolig maç biletinizi başkasına transfer etmek için http://www.passolig.com.tr/kombine-mac-bileti-transferi adresinde bulunan videoyu izleyebilirsiniz.